Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ABLAM DAMLA -3
Hava çok soğuk ve kar yağıyordu. Elektriklerimiz kesilmiş ve ev gittikçe daha da soğuyordu. Ailece mum ışığında yemek ve çay faslından sonra ablam sıcak su torbasını alıp yatağa gitti. Regl dönemindeydi. Annemler de 5 dk sonra yatağa geçtiler. Telefonumun şarjı bitmek üzere olunca bende yatağa gittim ama bir türlü ısınamadım. Ayak uçlarımda ablamın odasına gittim. Abla.. çok üşüyorum yanına yatabilir miyim.. gel aşkım ama bak reglim ve zor ısındım sakın ilişme adam gibi yat dedi ablam. Yüzünü duvara dönüp yan yattı. Bende arkasından sarılarak yanına yattım. Elimi beline koydum ve ensesini öptüm. Arda rahat dur dedi.. tamam merak etme uyu sen dedi. Hava karanlık kapalı ve yollar karlıydı. Arabalar bile çalışmayınca ortalık çok sessizdi.

İkimizde uyumadan yan odadan yani annemlerin odasından sesler gelmeye başladı. Boğuk ve anlaşılmayan bir konuşma sesi geldi ve sonrasında annemin kısık iniltileri gelmeye başladı. Ablamla ikimizde gülmeye başladık. Başladı bizimkiler dedi. Ne yapıyolar sence dedim. Ben ce babam annemin amını yalıyor dedi. Bu beni tahrik etmişti. Sen hiç anneminkini gördün mü dedim. Evet dedi. Birkaç ay önce muayeneye geldiğinde. Nasıl peki dedim? Oha arda..benden sonra annemide mi dedi.. yok abla yaa merak ettim dedim. Yaşına göre oldukça güzel duruyor. Dedi.. biz bunları konuşurken annemin kısık iniltileri sıklaştı ve derin bir ah çekti. Evet dedim ilk orgazm.. bu esnada bende elimi ablamın eşofmanından sokup çıplak göbeğini ve sütyensiz memelerini okşamaya başladım. Bitti mi dedim. Yok daha bitmemiştir.. pozisyon değişiyorlar dedi gülerek. Sen olsan ne yapardın şimdi dedi. Ağzına verir sonra sikerdim dedim. Aynen bence de öyle yapıyolar dedi ve çok geçmeden babamın daha kuvvetli bir ah sesi geldi. Elim ablamın göbeğinden aşağılara kaymıştı. Elimi tuttu arda regliyim dedi. Biliyorum merak etme dedim. Elimi gevşetince klitorini okşamaya başladım. Kalkan sikimi iyice yasladım.

Annem ve babamın sesleri aynı anda gelmeye başladı. Hangi pozisyon sence dedi. Bence misyoner dedim. Bence de dedi. Babamınki büyük mü sence? Ortalama. Büyük olsa eşofmandan falan belli ederdi.. haklısın. İkiside inliyor ve arada şlop şlop ses geliyordu. Ama seslerini bastırmaya çalıştıkları kesindi. Ablam zevkten keyfe gelmişti. Götünü sikime yaslayıp çekiyor zaman zaman inliyordu. Duvarın öbür tarafında babam annemi sikerken bu tarafa bende ablamla oynaşıyordum. Birkaç dakika sonra annem kısık çığlıklarla ikinci orgazmını oldu aradan birkaç saniye sonra babam biraz daha gürültülü şekilde boşaldı. İyice azan ablam yüzünü bana döndü. Kaanlıkta yüzünü zor seçiyordum ama gözlerinin parlaklığı ve güzelliği ve kokusu beni benden alıyordu. Öpüşmeye başladık. Çok seviyorduk ikimizde öpüşmeyi. Ben elimi ablamın götüne atmıştım. Penye normal bir külot vardı.göt yanaklarını avuçlayıp okşuyor sıkıyordum. Sonra elim deliğine gitti. Deliğini okşadıkça ablam daha da zevke geliyor ve dudaklarımı daha ateşli öpüyordu. Parmağımı deliğinde içine sokmaya başladım. Çok istiyorum götünü dedim. Sikimi çıkarıp okşamaya başladı. Çok mu dedi. Çook dedim… çekmecede krem var al onu dedi. Komodine uzanıp kremi aldım karanlıkta. Birmiktar sikime sürdüm. Ablam arkasını dönmüştü yine. Göt deliğini parmaklayarak kremledim. Ve sikimi dayadım götüne. Yavaş hayvan dedi..zorlaya zorlaya başı girmişti. Ahh dedi ablam..şşşs sessiz ol dedim. Ben bastırdıkça ablam kaçıyordu ister istemez. Ben iyice üstüne gidince yüzükoyun yatmaya başladı. Eşofmanını biraz daha sıyırdım. Üstüne yattım. Ağırlığımı verince sikim biraz daha girdi.ablam zevk ve acıdan yastğı ısırıyordu. 15 cm lik sikimin yaklaşık 10 cm igirmişti. Ensesini öpüyor kulağına aşk sözleri fısıldıyordum. Elini amına götürüp kendini okşamaya başladı.

İlk defa mı dedim..evet dedi.. ablamın götünün ilk kocası ben olmuştum. Daha çok tahrik etti beni. Daha fazla yükleniyordum ve çok geçmeden ablam sarsılarak boşaldı. Bende hemen arkasından götüne boşaldım. Yığılıp kalmıştım. Hareket edecek durumda değildik ikimizde. Üstünden kendimi atıp yan yatınca ablam eşofmanını çekti. Ork** var nasıl olsa dedi. Bende eşofmanımı çektim. Ve ikimizde derin bir uykuya daldık.
Sabah uyandığımda elektirkler gelmişti. Ev sıcaktı. Ablam hazırlanmış işe gitmek üzereydi. Ben gözümü açınca dudaklarıma ıslak bir öpücük kondurdu. Hadi hoşça kal dedi. Çok güzel kokuyordu ablam. Biraz daha yatıktan sonra tuvalete gitmek için kalktım. Klozete oturunca gözüm kirli sepetine ilişti. Uzanıp kenime çektim. En üstte ablamın eşofmanları vardı ama hemen altında annemin külotu vardı. Elime aldım. Siyah dantelli yarı saten gibi bir kumaşı vardı. Ağ kısmı hafif kirliydi. Kokladım ablamın kokusuna benzeyen bir koku vardı. Biraz daha incelediğimde birkaç tane kıl vardı. Sikim yine kalkmıştı. Külotu sikime götürdüm ve dün hakanlarda yaptığım gibi okşamaya başladım. Ama kafam çok karışıktı.

Bir dünkü görüntü geliyordu gözümün önüne bir ablam.. ablamın götünü sikmem. Annemin inleyişi .hakanla öpüşmemiz ama hepsi birbirinden daha tahrik ediciydi. Ve annemin külotuna boşaldım. Her erkek gibi boşaldıktan sonra biraz pişmanlık vardı. Hayatıma çeki düzen vermeliyim diye düşünerek banyomu yaptım. İçeri girdiğimde elim yine ablamın çekmecesine gidip beyazlı pembeli sevimli kurdaleli bir külotu giydim. Foto çekip hakana yolladım. Birkaç dakika sonra sertleşmiş sikini yolladı bana bak ne hale getirdin dedi. Sıcak yatağa yatıp biraz daha uyudum.
Çalan telefonla uyandım. Arayan hakandı. Öğlen olmuştu. Kanka hadi gel ben kuzenle sinemaya gidicem sen de gel dedi. Yapacak bir şeyim yoktu tamam dedim. Avm de buluştuk ve beni kuzeni leyla ile tanıştırdı. 155-160 boylarında 45 kilo civarında kumral minyon tipli ama çok sevimli bir kızdı. Görür görmez etkilemiştim. Gayet sıcak ve samimi karşıladı. Biraz sohbet edip yemek yedikten sonra sinemaya girdik. Hafta içi olduğu için çok kalabalık değildi. Hakan ortaya leyla sağına beni de soluna alarak oturdu. 10 dk kadar sonra hakan beni okşamaya başladı. Leyladan çekindim. Yapma derken leylanın hakana sarıldığını gördüm. Ve leylanın eli hakanın sikindeydi. Oha dedim. Leyla kafasını bana çevirip gülümsedi. Hakan bana gülümseyerek merak etme herşeyi biliyor dedi…

DEVAMI GELECEK..

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32