Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yeni bir hayat

Adım Sevim, 35 yaşında iki çocuk annesiyim. Eşim Mert ile 26 yaşındayken evlendik. İkimizin de en deli dolu zamanlarıydı. Birbirimizi delice sevmiş, aşık olup evlenmiştik. Cinselliğimiz biz evlenmeden önce başlamıştı. Oldukça da renkli bir cinsel hayatımız vardı. Birbirimizi anlıyor ve uyum içerisinde sadece zevk almıyor eğleniyorduk da.

Evlendikten yaklaşık bir sene sonra hamile kaldım. İkimizde çok mutluyduk. Hamileliğim çok ağrılı ve bulantılı geçmişti. Bu dönemde bulantıdan cinselliği tamamen unutmuştum, kocam için çok zor geçti. Tavşan gibi sevişen biz bir anda sıfıra inmiştik.

Bir şekilde ilk hamileliğimi atlatmış bir süre sonra da kendimi toparlamıştım. Ancak farkında olmasam da bende bir sorun oluşmuştu. Artık hayatımdaki tek erkek Mert değildi, bir de küçük oğlum vardı ve vaktimin neredeyse tamamını işgal ediyordu.

En başlarda anlayışlı davransa da Mert bu duruma çok isyan etti. Oğlum yaklaşık iki yaşına geldikten sonra artık ayda iki defa sevişir olmuştuk ve bu sevişmelerimizden birinde ben tekrar hamile kaldım.

Tüm süreç başa sarmıştı. Aynı senaryoyu baştan oynadık. Ayda ik**en tekrar sıfıra indik. Hamilelik sonrası kendine gelme dönemi atlatılınca ayda bir sevişir olduk. Mert artık etrafımda azgın boğa gibi dolanıyor her fırsatta beni sıkıştırmaya çalışıyordu.

Benim aklım hep çocuklarımdaydı. Sürekli onlarla ilgilenmekten Mert ile ilgilenmeye fırsatım kalmamıştı. Esk**en tanıdığım Mert gitmiş yerine agresif bir adam gelmişti. Sürekli kavga eder olmuştuk. Hani evliliğimiz kötü değildi ama sürekli bir huzursuzluk hali vardı üzerimizde. Mert neredeyse her gece yanıma sokulur ya çocuğun ağlaması ya da benim yorgunluktan reddetmemle arkasını döner yatardı.

Ama son zamanlarda bu rutin bozulmuştu. Gece geç saatlere kadar salonda oturup bilgisayarda takılıyordu. Önceleri bana bulaşmasın da ne yaparsa yapsın diyordum ama bir süre sonra şüphelenmeye başladım. Acaba gece yarılarına kadar ne yapıyordu bilgisayarda?

Bir iki defa sorduğumda futbol sitelerine bakıp haber okuyorum diyerek geçiştirdi ama benim içime kurt düşmüştü bir defa. İşe gittiği bir gün bilgisayarın önceki günden kalan geçmişini incelediğimde önce ne olduğunu anlamadığım bir sürü site gördüm ancak içlerini açtığımda şok oldum.

Bir sürü porno site vardı. Hepsi de evli çiftlerden kadının kocasını, kocasının rızası ile aldattığı videolarla hikayelerle doluydu. Kanım donmuştu. Mert acaba kendisine böyle bir çift buldu ve o kadın ile mi sevişiyordu?

Bilgisayarı kapadım ve oturup saatlerce ağladım. Ne yapacaktım, Mert beni boşayacak mıydı? Yoksa bu sadece bir heves miydi? İki çocukla ne yapacaktım, babamlara ne diyecektim? Kocasını elinde tutamayan kadın olacaktım bir anda herkesin gözünde. Susmalı hiçbir şey bilmiyormuş gibi yapıp aramızı mı düzeltmeliydim diye düşünürken gözüm saate ilişti.

Mert neredeyse gelmek üzereydi. Daha yemek hazır değildi. Hemen kalktım ve yemek hazırladım hızlıca. Üzerimi değiştirdim kendime çeki düzen vermeye çalıştım ama senelerdir kendine bakmamış bir kadının bir anda eski formuna girmesi imkansızdı.

Eşeğe altın semer de taksan yine eşektir diye boşuna dememişler. O anda taktım kafaya, kocamı o dünyadan çıkartıp tekrar evine, kendime bağlayacaktım.O akşam günlük rutinimizi bozmadık. Hiçbir şey çaktırmadım Mert’e, her zamanki saatimde yatağa geçip yattım.

Ertesi sabah Mert işe gider gitmez büyük çocuğu anaokuluna küçüğü ise anneme bırakıp kuaföre gittim. Esk**en eksik etmediğim ama anne olduktan sonra yüzüne bakmadığım ne varsa yaptırdım. Saç, kaş, kirpik, manikür, pedikür, ağda… aklınıza ne geliyorsa. En son kısa bir solaryum ziyareti sonrası eve geçtim. Akşam yemeğini hazırlayıp çocukları alıp eve geri döndüm.

Mert geldiğinde gözleri fal taşı gibi açılmıştı, ilk şoku atlatır atlatmaz

“Hayırdır? Kimin için hazırlandın?” diye sordu.

“Senin için tabi ki başka kim için olacaktı ki…” dediğimde biraz şüpheci bakışlar atmaya başladı. Yemek sonrası çocukları erkenden yatırıp salona yanına geçip oturdum. Başımı omzuna yaslayıp TV izlemeye başladım.

Biraz TV biraz sohbet derken Mert çaktırmadan bana hamleler yapmaya başladı. Ellerini çaktırmadan vücudumda gezdiriyor sürekli öpmeye çalışıyordu. En sonunda bendeki değişimin nereden çıktığını sordu.

“Seni özledim” diyebildim sadece. Bir saniye duraksamadan ayağa kalktı, beni kucağına alıp yatak odasına taşıdı.

Bense liseli kızlar gibiydim. Seneler sonra bir erkeğin kucağında sanki hayatımda ilk defa sevişecekmiş gibiydim. Mert gitmiş yerine sanki azgın bir boğa gelmişti.

Bir çırpıda üzerimdekileri çıkarttı kendisi de soyundu. Beni sırt üstü yatırıp bacaklarımın arasına kafasını gömdü.

“İstemiyorum yalamanı, hadi gel…” desem de beni dinlemeyip bacaklarımı güzelce kavrayıp dili ile klitorisime masaj yapmaya başladı. İki elim saçlarını tutmuş sadece üç noktada yatağa değiyordum. Belim bükülmüş, ayakuçlarım, kalçam ve başım yataktaydı. Zevkten öyle kasılmıştım ki belim tamamen havadaydı.

Bir süre sonra ellerimle göğüslerimi sıvazlamaya başladım. O kadar çok zevk alıyordum ki o an bitmesin istedim. Yaklaşık yirmi dakika beni yaladıktan sonra saçlarından tuttum ve

“Yeter artık içime gir…” dedim.

“Seni boşaltmadan gelmeyeceğim” dedi ama benim pek boşalacak durumum yoktu. Hiç orgazm olmuyor değilim ama kolayca da olmuyorum.

Pes eden Mert yavaşça doğruldu. Çenesindeki beyaz sıvıları koluna silip üzerime geldi. Dudaklarıma yumulup taş gibi olmuş penisini vajinama dayadı. Dudaklarımı bir saniyeliğine kurtarıp sadece

“Yavaş ol” diyebildim. Gözlerime sert bir bakış atıp tüm gücüyle abandı. Az önceki oral seksin sonucu o kadar ıslaktım ki çok daha büyüklerini bile tek seferde alabilecek durumdaydım.

O akşam Mert beni yaklaşık bir saat boyunca türlü türlü pozisyonlara soktu. En son beni domaltmışken artık dayanamayacağını boşalacağını söyledi. Ağzıma boşalmak istedi ama zerre istemiyordum bunu. Hatta nefret ediyordum.

“Olmaz” dedim, “Kalçalarıma boşal…” Artık boşalmasına saniyeler kalmıştı ve beni ikna etmeye çalışacak vakti yoktu. Bir anda çıktı, önünde duran kalçalarıma boşalmaya başladı.

Uzun süredir böyle sevişmediğimizden mi yok artık bazı şeyleri unutmaya başladığımdan mı bilmiyorum ama aşırı boşaldı. Kendini yanıma bıraktı. Normalde kalkıp peçete getirdi ama o kadar yoruldu ki yığılıp kaldı yanıma. Bense yatak batmasın diye sadece yüz üstü uzanıp duruyordum.

“Nerden çıktı bütün bu akşam olanlar?” diye sordu aniden.Hazırlıksız yakalanmıştım. Ne diyeceğimi bilemedim, yüzümün kızardığını hissediyordum. Mert iyice şüphelenmeye başladı. Yatakta doğruldu ve sinirli bir şekilde tekrar sordu.

“Biliyorum yaptıklarını…” dedim. “Artık o kadınlarla birlikte olmanı istemiyorum bana geri dön lütfen…” diye yalvarmaya başladım. Gözlerim doldu. Kafamı kaldırıp kucağına koydum. Mert şok olmuştu. Ne diyeceğini bilemez gibiydi ama kısa süre sonra elini başıma koydu,

“Her şeyi yanlış anlamışsın sen…” dedi ve anlatmaya başladı.

Esasında kocam hiç kimseyle tanışmamış, kimseyle yatmamış. Bunun bir fantezi olduğunu bazı erkeklerin karılarını başka erkekler ile izlemek istediklerini, bundan zevk aldıklarını anlatabildiği kadar anlattı ancak kafama takılan bir nokta vardı.

“Peki sen o kadınlarla yatmak istemiyorsan niye o kadar site gezip onca video izliyorsun?” dedim. Mert sustu, her şeye her zaman cevabı olan kocamı ilk defa çaresizlik içinde susarken görüyordum. Kafamı kaldırdım kucağından ve bende doğruldum yatakta.

“Ne oldu Mert? Konuşsana…” dedim.

“Ben de seni izlemek istiyorum…” cümlesi çıkıverdi ağzından. Beynimden vurulmuşa döndüm. Ben daha kocam ile sevişmiyorum elin adamı ile sevişeceğim ve kocam da izleyecek.

“Kimse kusura bakmasın ama bizim orda buna gavatlık derler. Tek kelime daha durmak istemiyorum Mert! Bundan sonra akşamları o bilgisayarın başına da geçilmeyecek…” diyerek sırtımı döndüm ve yattım.

Ertesi sabah kalkıp kahvaltıyı hazırladım. Mert hızlıca kahvaltısını yapıp kısa sürede evden kaçarcasına çıktı. Hala utandığı çok belliydi.

Mert’in fantezisini öğreneli bir aydan fazla olmuştu. Aklım sürekli bunun nasıl olabileceğine gidiyordu. Mert’i buna neyin çektiğini anlamaya çalışıyordum. Gündüzleri bilgisayarı açıp sürekli bakmaya başladım, terimleri öğrendim, kim nedir ne yapar, kim neyden zevk alır vs. vs.

Yine bakındığım bir gün videolardaki erkeklerden birisi eski sevgilim Hasan’a çok benziyordu. O değildi ama çok benziyordu. Bir anda içimde bir kıpırdanma oldu. Videoyu izledikçe zevk aldığımı kendimi o kadının yerine koyduğumu fark ettim.

Acayip tahrik olmuştum. Kendimi okşamaya başladım, otuz saniyede belki de aylardır, belki de yıllardır olmadığı kadar güçlü bir şekilde orgazm oldum. Öyle şiddetli boşalmıştım ki kendime gelmem biraz vakit almıştı.

Kendime geldiğimde ise vicdan azabı tüm vücudumu kapladı. Cuckold fantezisi yüzünden hem Mert’e çok sert çıkışmıştım hem de başka bir erkek ile yatma hayali kurup orgazm olmuştum.

Kendimi hiç fark etmeden bu fantezinin içinde, bağımlısı olmuş bir vaziyette buldum. Takip eden hafta boyunca durmadan video izleyip hikaye okuyup mastürbasyon yaparak geçirdim.

Bir akşam ben yine erken yatmıştım, Mert ise salondaydı. Bir süre sonra yanıma geldi ve arkamdan sokulup sarıldı bana. Boynumu öpmeye, eliyle vücudumu okşamaya başladı.

“Uykum var Mert hadi yat, sonra yaparız…” diyerek başımdan savmaya çalıştım. Yavaşça kulağıma yaklaştı ve

“Sen her gün cuckold videoları mı izliyorsun benim sürtük karım?” dedi. O anda elim ayağım boşaldı. Sanki yatakta başka erkekle basılmış gibi olmuştum. Mert’in yaptığı salaklığı nasıl ben de yapardım. Nasıl temizlemezdim geçmiş klasörünü. Mert’in elleri hoyratlaşmaya başlamıştı.

“Dur yapma, ben sadece ne olduğunu anlamak için baktım öylesine…” desem de kaç haftadır baktığımı ne kadar baktığımı hangi videoları tekrar tekrar izlediğimi gayet iyi görmüştü.Yavaşça beni çevirdi. Başını yastığa koydu.

“Biz neden böyleyiz?” diye sordu. “Daha kendi arasında dürüstçe konuşamayan bir çift olduk.”

Bu cümle ikimiz içinde bir uyanış oldu. O akşam yatakta uzanıp saatlerce konuştuk. Her şeyi konuştuk. İlişkimizi, ailelerimizi, sevdiklerimizi, çocuklarımızı… Kısacası her şeyi, dürüstçe ama hiçbir şey saklamadan konuştuk.

Tabi ki bu konuşmanın büyük bir kısmı cuckold üzerineydi. İkimiz de artık merak içerisindeydik, nasıl olurdu ki böyle bir şey? Kimle yapacaktık, kime güvenecektik?

Mert hemen internette gördüğü “bull”lardan birini teklif etti. Açıkçası tanımadığım birisi ile yatma fikri bana biraz garip geldi. Tamam bu işi yapan yabancılar neredeyse sırf bu şekilde yapıyorlardı ve Mert de böyle istiyordu ama en azından ilk seferinde kendimi güvende hissetmek istedim.

Bu sohbet bile bizi azdırmaya yetti ve o gece sabaha kadar seviştik. Sevişirken sürekli konuştuk. Birbirimizi tahrik edecek ne varsa söyledik. O anda aklıma izlediğim videolardan birisi geldi.

Mert’e sırt üstü yatmasını söyledim. Ben de kalktım ve Mert’in yüzüne oturdum. Yalamaya başlamasını söyledim. O yaladıkça ben ona fantezimi anlattım. Ben anlattıkça o şiddetlendi, o şiddetlendikçe ben daha açık saçık anlatmaya başladım.

Artık dayanamaz olmuştum. Çenesinden burnuna kadar kendimi sürtmeye başladım. Bir yandan tüm yüzüne sürtünüyorum bir yandan o diliyle beni yalıyordu.

Sonunda kasıla kasıla boşalmaya başladım. Bir anda kitlenip kaldım. Bacaklarım kasıldı. Tam Mert’in suratının ortasında boşalıyordum. Mert’in altımdaki çırpınışıyla kendime geldim. Adamın ağzını burnunu kapamış nefesini kesmiştim.

Kendimi yatağa bıraktım, Mert’in derin derin nefes alma sesi kaplamıştı odayı. Bir süre ikimizde sadece tavana baktık.

“Sen boşalmayacak mısın?” diye sorduğumda güldü,

“Boşaldım bile…” dedi. Meğer ben yüzüne otururken bir yandan benim anlattıklarım ile kendini boşaltıyormuş sevgili kocam.

O akşamdan sonra aylarca yatak fantezimiz benim kocamı nasıl “boynuzlayacağım” üzerine geçti. Değişik senaryolar üretiyorduk. Mert’in izleyici olduğu, benim onun bilgisiyle biriyle görüşmem, ondan habersiz görüşüp hemen arkasından Mert’e sürpriz yapmam gibi…

Ama Mert’in en hoşuna gideni düzenli bir sevgili bulup tüm cinsel hayatımı onunla yaşamamdı. Mert ile sevgili tadında bir evlilik sürecektim. Bunlardan hangisini nasıl gerçekleştirebiliriz hiç bilmiyordum. Ama gerçekten bu fanteziyi gerçekleştirmeyi, kocaman bir tabu olan evli bir kadının kocasından başka bir erkek ile yatmasını yaşamak istiyordum.

Nereden başlayacağımızı bilemez bir şekilde sabırsızlandığımız bir dönemde eski iş arkadaşım Tarık ile karşılaştım bir gün alışveriş merkezinde… Biraz sohbet ettik.

Tarık kocamdan önce en son birlikte olduğum erkekti. Hatta Tarık’tan Mert için ayrılmıştım. Bir kahve içip eski günleri yad ettik. Hoş bir sohbet sonrası herkes kendi yoluna devam etti.

Akşam yemeğinde Tarık ile karşılaşmamızdan bahsettiğimde Mert’in öyle bir bakışı vardı ki, ağzını açmadan aklından geçenleri okumuştum. İlk anda

“Saçmalama lütfen…” dedim ve konuyu kapattım. O akşam televizyonun karşısında otururken Tarık instagramdan mesaj attı. Sadece basit bir “selam” yazmıştı.

Gülerek mesajı Mert’e gösterdiğimde küçük bir yavru köpek gibi yalvarır gözlerle bana bakmaya başladı.

“İşte bu… İyi olacak hastanın ayağına doktor gelirmiş. Eski sevgilin ayağımıza kadar geldi aşkım…”

“Ne? Hayır… Olmaz…” desem de ısrarı bitmiyordu. En sonunda,

“Tamam ama sadece konuşacağım.” dedim. Tarık’la sohbet etmeye başladım. Önce kocamın ısrarıyla başladığım sohbet o kadar sardı ki bir ara Mert,

“Ben artık yatıyorum sevgilim…” dediğinde saate baktım. Saat tam iki olmuş. Ne ara bu kadar vakit geçti, biz ne kadar konuşmuştuk hiç fark etmedim.

“Ben de geliyorum hayatım birazdan…” dedim.

“Lütfen konuşmaları silme yarın ben de okumak istiyorum” diyerek yatak odasına geçti kocam. O gece üç buçuğa kadar Tarık ile sohbet ettik. En sonunda gözlerim kapanmaya başladığında

“Yeter artık ben yatıyorum” dedim. Tarık oldukça beyefendi, bir o kadar da düzgün konuşuyordu. Süper esprilerle tüm gece güldürmüştü beni.

Sohbetimiz o akşam ile sınırlı kalmadı. Sonraki bir hafta boyunca sürekli konuşur olmuştuk. Eskilerden bahsederken haliyle sohbet sevişmelerimize, abisine nasıl basıldığımıza, hatta ilk öpüşmemize geldi. Artık her şeyi konuşuyorduk.

“Kocan kızmıyor mu benimle konuşmana?” dediğinde

“Kız arkadaşlarımla konuşuyorum sanıyor” dedim.

En sonunda kocamın ısrarları ile görüşme talebini kabul ettim. Bir akşam üzeri buluşacaktık. Ben kocama kız arkadaşlarım ile buluşacağımı söyleyecektim. Oysa Tarık ile buluşacaktık. Tabi ki Mert her şeyi biliyordu. Tarık’ın bunu bilmesine gerek yoktu sadece.

O akşam giyindim kuşandım, sevgilisiyle buluşmaya giden liseli kızlar gibi heyecanlıydım. Evden çıkıp Tarık ile buluşacağımız kafeye gittim. Çok güzel vakit geçirdik. Eğlendiğimiz kadar da samimi olmuştuk.

Sohbet arası elini omzuma koyduğunda sesimi çıkartmadım tam tersine hoşuma gitmişti. Bundan cesaret alan Tarık çaktırmadan bir şeyler anlatırken kahkaha esnasında elini bacağımın üzerine koydu.

Ortam çok aydınlık değildi. Kimse ne bacağımı görüyordu ne de Tarık’ın elinin nerede olduğunu. O yüzden dert etmedim. Biz iyice samimi olmaya başladığımızda saatin geç olduğunu fark ettim ve kalkmamız gerektiğini söyledim.

Beni eve bırakmak için çok ısrar etti. En fazla bir üst caddeye bırakabileceğini, evli bir kadın olduğumu, durumu gören olursa kimseye bir şey açıklayamayacağımı söyledim. Beni birazcık seviyorsa bundan daha fazla beni riske sokmamasını sıkı sıkı tembihledikten sonra arabasına bindik.

Sakin sakin ilerlerken esk**en çok sevdiğim gibi ona doğru eğilip başımı omzuna yaklaştırdım. Kolunu kaldırıp beni kanatlarının altına aldı. Küçük bir kuş gibi sığındım o sıcak sevgi dolu yuvaya.

Işıklarda durduğumuzda omzumda olan elinin titrediğini fark ettim. Kafamı kaldırıp, gözlerinin içine baktım,

“Ellerin titriyor Tarık…” dedim.

“Kalbim duracak heyecandan….” dediğinde kendimi tutamayıp dudaklarına yapıştım. Şehvetimizden araba alev almıştı sanki. Dünya umurumuzda değildi ama arkamızdaki arabaların korna sesi ile kendimize geldik.

Bir anda toparlandım. Tarık arabayı sürmeye başladı. Kolunu kaldırdı

“Yine gel lütfen…” dedi. Tereddüt bile etmedim. Çaktırmadan yolu uzatıyordu, anlamamış gibi yapıyordum. Aklıma kocam geldi, tüm fantezilerimiz geldi. Ne yapabilirim diye düşünmeye başladım.

Arabada sevişemezdik şehrin ortasında, onun evine gitsek çok geç kalırdım yalanım ortaya çıkardı. Aklıma birden Tarık ile esk**en yaptığımız şeyler geldi. O anda harekete geçmek için cesaretimi toplamama gerek yoktu, zaten yeterince azgındım. Sağ elimi penisinin üzerine götürdüm, irkildi,

“Ne yapıyorsun Sevim?” diye sordu. Gözlerinin içine baktım

“Buradan sola dön, çevre yolunda tur atmaya başla…” dedim ve fermuarını açtım. Sikini çıkartmak için hamle yapıyordum ama gerçekten çok zorlandım. Taş gibi olmuştu ve hiç de ufak değildi.

En sonunda Tarık’ın da yardımıyla çıkarttım ve gözlerimi kapatıp anın keyfini çıkartmaya başladım. Tarık’ın aldığı zevk o anda zerre umurumda değildi. Ben sadece canımın istediği şeyi, canımın istediği gibi yapıyordum.

Özgür bir kadın olmuştum o saniye. Yaptığım şeyden Tarık da keyif alıyordu bu da işin artısıydı. Erkeğin penisini öyle iştahla yalıyordum ki kocam görse senelerdir hasret kaldığı şeyi başkasına yapıyor olmama kızardı herhalde diye geçirdim içimden.

Yaklaşık on dakika yaladıktan sonra Tarık kıvranmaya başladı. Artık boşalacağını anlamıştım. Elimle devam ederken ağzımı çektim ve

“Boşal erkeğim…” dedim. Çevre yolunda kenara çekti. Issız bir noktadaydık. Geçen arabalar çok hızlı geçiyordu. Camlar siyah olduğu içinde içerisi gözükmüyordu.

Tarık iyice kıvranmaya başladı ve resmen öğüre öğüre boşalmaya başladı. Ama ne boşalma. Ağzımda tutmaya çalıştım dudaklarımdan taşmaya başladı, yutmaya çalıştım yutamayacağım kadar çoktu.

Nefesim kesildi. Bir anlığına geri çekildim ve son fışkıran sperm yüzümde çenemin yanından yanaklarımdan sağ gözümün üzerinden saçıma kadar çizgi çekmişti. Ağzımdaki spermleri yutup gülmeye başladım.

“Hayvan herif eline kaç senedir kadın eli değmedi bu ne?” diye sordum. O da gülmeye başladı

“Sorma bu aralar işler biraz kesattı…” diyerek geyiğe vurdu işi. Eline peçete alıp yüzümü silmeye kalktı.

“Sakın dokunma makyajımı düzeltmem lazım sen bana bırak kendi üzerini temizle…” dedim. Hızlıca arka koltuğa geçtim.

“Aynadan beni izlemek yok” dedim. “Yola bak sen… Beni de eve bırak hadi…” dedim. Arkada temizlenip makyaj yapacaktım. Telefonumu çıkarttım, ön kamerası ile kendime bakarken yaklaşık on onbeş tane selfie çekildim. Sırayla Mert’e yollayıp;

“Karın biraz yaramazlık yaptı, umarım geldiğimde güzel bir öpücüğü hak etmişimdir” yazdım. Spermleri yüzümden gözümden temizleyip çat pat bir makyaj düzeltmesi yaptım. Fazla da uğraşmadım.

İneceğim yere geldiğimde arkadan Tarık’a sarılıp akşam için teşekkür ettim ve yanağına bir öpücük kondurdum. Konuşmasına izin vermeden indim çünkü konuşmaya başlarsa duygusala bağlayacaktı. O anda ihtiyacım olan tek şey duygusallıktı.

Hızlı adımlarla eve yürüdüm, hayır hayır yürümedim koştum, hayır hayır yürümedim uçtum ?

Mert beni kapıda bekliyordu. İçeri girer girmez üzerime atladı. Duvara yapıştırdı beni ve öpmeye başladı. Bir süre sonra kocamın kucağında yatak odasına taşınıyordum.

Tarık ile yaşadığımız o akşam Mert ile hayatımızda bir dönüm noktası oldu. O günden beri bir defa bile kıskançlık sorunu yaşamadık, hiç cinsellik üzerine tartışmadık.

Aramızdaki bağ çok farklı bir noktaya geldi, her şeyi konuşabilir her düşündüğümüzü bir birimize anlatabilir olmuştuk. Bu sayede hiç olmadığımız kadar yakınız artık.

Ben artık özgür evli bir kadınım. Canım ne zaman, neyi ,nasıl isterse o şekilde yaşıyorum. Tarık bir milattı ama milattan öncede kaldı.

Artık istediğim zaman görüşebildiğim iki sevgilim var. Kocam Mert ise her kaçamağımdan sonra beni günlerce doyurmak için çabalıyor.

Bir kadın daha ne isteyebilir ki?

Devami yorumlara göre….

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32