Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Arkadaşımın annesini fordladım
Selam arkadaşlar size başımdan geçen gerçek bir olayı anlatmak istiyorum!!!
Umarım beğenirsiniz
adım hakan ….oldum olası arkadaşımın annesine hastayım adı figen , hafif balık etli sarışın ve çok bakımlı bir kadındır heleki ayaklarına bayılıyorum onu hayal ederek kaç kere boşaldığımı bilemezsiniz!!!!

neyse bir gün çarşıda karşılaştık halimi hatırımı sordu nereye gideceğimi sordu bende evin yolunu almıştım ama onunla biraz olsun zaman geçirmek istediğimden onun alışverişlerine yardımcı olayım dedim …..
torbalarını elinden aldım ve otobüs durağına doğru yürüdük …. hava sıcak olduğundan hafif birşeyler giyinmiş ve kalçası belli oluyodu çok güzel dolgun kalçaları vardır …. ben azmaya başlamıştım torbaları önüme dğru tutuyorum sikimin kalktığını kimse görmesin diye… neyse otobüs geldi ve biz bindik hiiiç yer kalmamıştı hemen bir köşeye geçtik ayakta gitmemiz lazımdı ve yolumuz uzundu ….. her durakta bir kaç kişi daha biniyosu figen teyze de arkası bana dönük ve iyice yanaşmaya başladı… artık aramızda hiç mesafe kalmamıştı o miss kokusunu almaya başlamıştım havalar aşırı sıcak ve figen teyzenin teninin kokusu beni benden alıyodu!!!!! Dayanamıyodum bende eşpfman giyindiğim için sikim eşofmanıma sürte sürte kazık gibi oldu !!!

Figen teyzem artık kalçalarını sanki bana emanet etmiş gibi dayadı sikime ama farkında değildi daha ….sikimin kalçalarını adeta götdeliğini ararcasına gezindiğini!!!!
eteğinin altında külot olmadığı için eteği habire kalçalarının arasına girip duruyodu ama bu sefer eli arkaya yetmediği için çıkaramadı aradan… sanki o da artık azmış gibiydi neredenmi anladım arkasına bakıp bakıp duruyodu ama öyle bi bakıyoduki şaşırdım !!! Artık sikim görünün yanaklarını bırakıp kalçalarının arasına resmen girdi ve figen teyzem hafifce sıçradı içten bir sesle ayyy diye inledi sanki … sikim öyle bir baskı yapıyoduki kalçalarına iyice terledi hissedebiliyordım!!!! Boşalmam lazımdı dayanamicaktım daha fazla !! Sikim figen teyzemin kalçalarının arasına iyice yerleşmiş aşağıya yukarıya sürtünüyo ve götdeliğine arada bir baskı yapıyodu… götdeliğine nezaman baskı yapsam figen teyzemin topukları havaya kalkıyo ve kendini çekmeye çalışıyodu ve bu beni iyice deli ediyordu!!! Artık dayanamıyodum, burnumu iyice boynuna doğru yanaştırdım çünki boşalırken kokusunu içime çekmek istiyodum!!! Anladı boşalacağımı ve kalçalarını sıkıp gevşetiyodu ben ise sikimi öyle bi bastırıyodumki artık götdeliğine gircekmiş gibi oluyodu !!ve figen teyzemin kokusunu içime çeke çeke boşaldım ….ama ne boşalma !!!! Resmen kalçalarının arasından akacak gibiydi halbuki eşofman vardı üstünde ….. ama yinede nasıl boşaldığımı hissediyodu figen teyzem …. sikim artık inince figen teyzemin kalçalarına nasıl bir baskı uyguladığıma inanamadım !!!! Öyle bir terlemişizki ter ve döl karışık bir anda bir koku sardı ortalığı ama tiksinç değildi aksine tekrar azdırıyodu…otobüsden indiğimizde figen teyze hemen elini eteğine attı ve kalçalarının arasından çıkardı artık nasıl baskı uyguladıysam zor çıktı birazı götdeliğine girmiş gibiydi ve heryeri döl olmuştu çaktırmadan parmaklarını da kokladığını gördüm !!!!hiç konuşmadık direk eve eşlik ettim torbalarını taşıdım evine götürdüm ve hemen oradan ayrıldım bi kaç ay yüzüne bakamadım ama buna değerdi!!!!!

Umarım beğenirsiniz ……..

bu olay gerçekten yaşandı !!!!!
Yazım hataları vardır illaki şimdiden özür dilerim 😉

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32