Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karımla Çapkınlıklarımız (9)
GÜZEL BİR UĞURLAMA

Öğleden sonra uyandığımızda karnımız çok açtı. Pelin ağzında hala döl tadı olduğunu söylerken ben de onayladım onu. Bir an birbirimize baktık ve uzun uzun kahkaha atıp geceyi yorumladık. Onun ki de ilk siktiği zaman Türk olup olmadığını sormuş ve sonra iyice bastırmış içine. Grup yaparken de erkeklerin arasında benim hiç fark etmediğim ufak bir gerilim varmış Clara ve Pelin için. Chris ve Anthony’in de onu az da olsa siktiğini söylerken benim pipimi yalayanın ise Chris olduğunu söyledi gülerek. Ağzına boşalmıştım onun o an. Clara’nın dediğine göre ise onu çok güzel yalamışım bir ara. Eh başka işe yaramayınca karım iyi öğretmişti bana.

– Mutlu musun karıcım ? Otelde son gecemiz ama daha neredeyse bir haftamız var. Buradan çıkıp her yere gidebiliriz istiyorsan
– Ya Burak çok mutluyum aşkım. Daha 2 hafta önce içime salatalık mı soksam patlıcan mı diye düşünüyordum. Şimdi ki halimize bak. Off acıyor yalnız ya her yerim
– Sorma benim de. Ama o bandajı hayatta takmam bir daha. O kadar da kötü değil durumum
– Aynen ya. Çok kötü bir şey o. Eee ne yapacağız ? Ne var aklında ? Son gecemiz bugun biliyorsun
– Hiç birşey yok aslında. Burada plan falan yapılmaz ki ? Birazdan kapı çalınıp sexe davet alabiliriz veya plaja gittiğimizde gene üstümüzden geçebilirler. Ne planı ya ? ama gerçekten yoruldum ve doydum ben. Buranın ideali 3 günmüş. Çıkarken seneye bu vakitler için rezervasyonu hemen yapalım bence. Lüx bir yer ama bütün sene para biriktiririz gerekirse. Ne salakmışız ya. Amma kasmışız kendimizi boşu boşuna bunca zaman.
– Off Burak birşeyi unuttuk yaa. Yarın Kostas gelecek bizi almaya
– Hassiktiiir, ay hayatta çekemem o ayıyı yaaa.
– Leo ne oldu acaba ya ? Canım benim, inşallah müdür ilgilenir de kurtulur o ayının elinden ya

Toparlandık ve kalktık yataktan bir süre sonra. Temizliğimi yapıp traş olduktan sonra Pelin kıçıma doktorun verdiği kremi sürdü. Çok da fena görünmüyormuş. Ben de onunkine sürdüm sonra ama onun ki biraz kötü görünüyordu. Her ihtimale karşı bugün diğer iki tarafı kullanmasını tavsiye ettim ona gülerek. Bu sefer altımızda mayolarla el ele çıktık. Pelin turkuaz renkte tanga mayosunu giymişti ve üstüne birşey almamıştı. Önünde minnacık bir taş parlıyordu güneşte. Plaja inmek istemiyorduk hiç. Snack bara oturup birşeyler yedik. Pek çok kişi bize selam veriyordu. Bazılarını dünden hatırlıyorduk ama çoğunun kim olduğunu bilmiyorduk bile. Bugun de zenci gecesi varmış klüpte ama ikimiz için de yeterliydi açıkçası. Kolay ve her zaman yaşanabilecek birşey değildi yaptığımız. Biralarımızı içip konuşurken Clara geldi. Dün gece için teşekkür etmeye fırsatı olmadığını söyledi. Chris hala uyuyormuş. Birazdan çıkış yapacaklarını söyleyerek bizi çok beğendiklerini ve eğer istersek bu e mail adresinden ulaşabileceğimizi söyledi. Biraz çekindik ve utandık o an. İkimiz de e maili vermeye pek gönüllü değildik. Gerçi sahte adreslerimiz vardı ama bu tatlı çifte de onu yapmak istemedik. Bayaa ad soyad ile gerçek adreslerini vermişti bize. Tereddütümüzü anladı Clara ve hiç önemsemedi. Biz başlarda sizden beterdik merak etmeyin dedi gülerek. Sonra önce beni sonra da Pelin’i uzun uzun öptü ve gitti.

Akşamüstüne doğru gece için Alex’i çağırmayı önerdim karıma. Beraberce yemek yer ve sonra son gecemiz için odamıza giderdik. Pelin Alex’e göz koyduğumu anlamıştı ve salak salak sırıttı bunu duyunca. Gülerek kalkıp resepsiyona gittik bizim yakışıklı Fransızı almaya. Ancak maalesef Alex’in izin günüydü. Şu an için de boşta bir çalışan görünmüyordu. Belki plajda uygun birilerini bulabileceğimizi anlatan ukala görevlinin maalesef ki kırmızı kartı yoktu yakasında. Tam o sırada biri arkamızdan “ heeeeey en değerli misafirlerimin bir sorunu mu var yoksa “ diye bağırdı neşeyle. Müdür odasından çıkmıştı gülerek ve bize doğru geliyordu. Önce karımı sonra daha bir şehvetle beni öptü. Ona sorunumuzu anlattım. Dünden sonra artık pek macera istemediğimizi, soft bir sexle günü sonlandırmak amacıyla birini aradığımızı anlattım. Müdür üzgün görünüyordu. Eleman bulmanın son derece zor olduğunu, Avrupa’nın ve dünyanın her yerinden kaliteli escort ve rentboyları getirdiklerini ancak buna rağmen yetiştiremediklerini söyledi özür dileyerek. Ama o kadar da kötü durumda değiliz derken dönüp resepsiyon görevlisini anlamadığımız bir dilde çok sert fırçaladı. O an gülmemek için dudaklarımı ısırmıştım. Pelin de anlamış ve o da hafiften kıkırdamıştı dayanamayıp. Üstü tamamen çıplak bir kadın ve nonoş kocası yüzünden altında slip mayo ve üstünde papyon olan müdüründen fırça yerken çok komik görünüyordu salak. Daha sonra Richard ( tanıştırmaya fırsat olmadı ) bugün için nasıl bir eğlence istediğimizi sordu bize. Zenci, latin, cüce herhangi bir kişiyi ayarlayabileceğini söylerken isterseniz çok güzel shemale kızlarımız da var eğer değişiklik arzu ediyorsanız diye de ekledi. Tam bir pezevenkti doğrusu. Böylesini görmemiştim. Ona dünden hem yorgun olduğumuzu hem de sınırlarımızı fazla zorladığımız için bu geceyi normal, genç yakışıklı bir erkekle geçirmek istediğimizi söyledim. Biraz şaşırdı bunu duyunca. 3 zenci 2 travesti falan isteyeceğimizi düşünmüştü herhalde. “ Siz nasıl isterseniz. Odanıza göndereceğim ben “ dedi.

Birşeyler yemek için otelin açık büfe restoranına giderken dünün belki en talihli kişisi Anthony’yi gördük. Yanında karısı vardı ve ikisi de çıplaktı. Önce bizi tanıştırdı ve sonra dün gece için çok teşekkür etti. O bizleyken karısı da plaj partisindeymiş ve dediğine göre bizimkinden de fena bir grup dönmüş orada. Karısının da bilekliği Pelin’le aynıydı. İkisi de biraz otelden şikayetçi oldular. Yaş grubunun çok yüksek olduğunu ve personelle beraber olmanın da çok tahrik edici olmadığını söylüyorlardı. Bu duruma ben de hak verdim aslında ama herşey daha çok yeniydi bizim için. Onlara seneye de geleceğimizi söyledik ve seneye buluşmayı dileyerek ayrıldık. Akşam odamıza giderken de ortalık iyice hareketlenmişti. 3 gün kalmıştık ama akşamı yaşayamamıştık burada. Seneye artık diyerek odaya girdik.
Yatağa uzanıp karımla oynaşırken kapı vuruldu ve 22 yaşlarında altında tanga, boynunda bir papyon ile bu gece ki eğlencemiz geldi. Elinde bir şişe şampanya vardı ve bunun müdürün ikramı olduğunu söylerken yatağımıza aldık onu. Üçümüz öpüşmeye başlarken Kostas veya Nico kadar tahrik edici bulmadım bu durumu. Cavitle olanlar ise bambaşkaydı zaten. Pelin ise çoktan delikanlıyı soymuş ve altına yatmıştı bile. Bir hayli iddialıydı. Bizi dün gece izlemiş ve o Araplar gibi kolayca pes etmem ben diyordu gülerek. Dilim, deliğinden taşaklarına ve oradan kafasına çıkarken titremiş ve biraz şaşırmıştı ama. O gece kelimenin tam anlamıyla kullandık onu. Aklımızda olan pek çok şeyi denedik. Pelin straponla beni becerirken kendi de sikiliyordu bir ara. Boşaldığında karım için ben hazırladım onu. Daha sonra da karım benim için hazırladı. Sabaha karşı ikimizin arasında yatarken gerçekten çok yorulmuştu o da. Bütün deliklerimizi defalarca doldurmuştu. Sonra izin isteyerek kalkıp duş aldı ve gitti. Giderken Pelin’e hayran hayran bakıyordu. Karıma sarılıp uyudum ben de.

Öğlene doğru uyandık. Eşyaları toparlayıp bu rüya adasından gitme vakti gelmişti artık. Bavulu nerdeyse hiç açmamıştık bile. Bir iki havlu ve mayo o kadar. Kısa sürede toplandık ve tam giyinmeye başlarken kapı çaldı.
Bir servis arabasıyla Alex geldi gülümseyerek. Geleneksel uğurlama servisiymiş. Dün için özür diledi önce. “ sizin gibi bir çifti kaçırdığıma ben de üzülüyorum. Plajdayken o gün keşke gitseymişiz odaya ya. Otelin gözdesi oldunuz ikiniz. Bugün 3 kişi sordu sizi “

Arabayı yatağın onune getirdiğinde ikimiz de yataktaydık daha. Gülümsedik Pelinle. Keşke dün sen olsaydın daha zevkli olurdu derken ona yaklaştık biraz oturduğumuz yerde. Sonra Pelin neler kaçırdığını bilmek ister misin derken şortunun önüne attı elini ve okşamaya başladı. Ben de yanındaydım. Bir irkildi Alex. Hiç böyle birşey beklemiyordu. Ben de öyle. Pelin önünü okşaya okşaya yavaşça çıkardı sikini Alexin ve yalamaya başladı oturduğu yerde. “ Ohhhhh çokkk güzelll buu. Harikasın senn “ diye inlemeye başlamıştı. Yaklaştım ben de. Beni her an şaşırtan karıma bir öpücük verip ben de yumuldum Alex’in kalkmaya başlayan sikine. Karı koca kafasından taşaklarına kadar emiyorduk. Bir eli karımın öbür eli de benim başımdaydı. Dimdik olmuştu iri siki. Hiç bırakmadan yalıyor emiyorduk. Doğrusu fena dayanmamıştı o da. Bir karımın ağzına sokuyor, ondan çıkartıp benim ağzıma köklüyordu. Ama ikimize birden de fazla dayanamazdı. Ve bir süre sonra elimin altındayken sıvazlaya sıvazlaya oluk oluk suratımıza boşaltırken “ ohhhh siz gerçekten çok fenasınız, ohhh bir gece daha kalın noolur “ diye inliyordu. Daha sonra kurallara aykırı olduğu konusunda bizi uyarıp e mail adresini verdi. Biz de söz verdik Avupaya yolumuz düşerse arayacağımıza ve kimseye söylemeyeceğimize.

Biz birşeyler yiyip üstümüzü değiştirip duş alırken Alex de bavulları resepsiyona taşıdı. Müdüre veda etmek için uğradığımızda o da kapıda karşıladı bizi her zamanki neşesiyle. Odasına girip oturduk. Kostasla gitmek istemediğimizi söylediğimizde ise bunu tahmin ettiğini ve bazı ayarlamalar yaptığını söyledi gülerek. Bir yere telefon edip genci buraya gönderin dedi. Seneye yapmak istediğim rezervasyondan bahsettim ben de ona. O da normal şartlarda rezervasyon olmadığını, Avrupa da ki bazı özel klüplerle beraber çalıştıklarını anlattı ve bana neler yapmam gerektiğini söyleyerek gerekli e mail adreslerini kendi özel adresiyle beraber verdi. Kendini referans gösterebileceğimizi, seneye gelmemiz için hiç sorun olmadığını anlattı. Benim arkam kapıya dönüktü ve o yüzden kapı açıldığında Pelin’in birden ayağa kalkıp kapıya koşmasını garipsedim. Arkama baktığında Leo’un kucağına atlamıştı hemen ve deli gibi öpmeye başlamıştı onu.

– Sexte sınırı olmayan, tam da istediğimiz özelliklere sahip, çok sempatik bir genç Leo. Bu sabah kendini bana ispat ederken çok hevesliydi doğrusu. Yalnız yabancı dili olmadığı için ve teknelerden de anladığı için onu şimdilik otelin yatında ve gerektiğinde fantezi odalarında görevlendirmek istiyorum. Konuklarımız giderken ve gelirken yatta bir kırmızı kartlının olduğunu görünce eminim çok şaşıracaktır hahahaha
– Gerçekten sürpriz oldu bize de. Kostas gibi birinden nasıl kurtardınız onu merak ettim
– Birkaç yüz euro halledebiliyorsa o şey sorun değil bence. Hem referansı da iyiydi. Himm Pelin Hanım bu duruma fazlasıyla çok sevindi sanırım

Leo’nun tamamen kucağına çıkmıştı Pelin ve sarılmıştı ona biz konuşurken. İlk gördüğümüz mavi slip mayo vardı üstünde gene. Onun da elleri kalçalarındaydı ve pek ayakta duramıyor sallana sallana yürüyorlardı odada o sırada. Leo biraz şaşkın gibiydi bulunduğu ortamdan. O an ne yapacağını bilemiyor ve bir müdüre bir bana bakıyordu çekinerek. Müdürün de çok hoşuna gitti bu çekingenliği. Pelin kucağında iken yürüye yürüye müdürün masasına kadar geldiler. Leo’nun kalkan siki mayosundan çok belli oluyordu ve karım da sürekli sürtüyordu önünü bu sertliğe. Bir an müdüre baktım. O da şaşkın görünüyordu Pelin masaya oturup bacaklarını oğlanın beline sararken. Leo bir an başını zorlukla Pelinin dudaklarından ayırdı ve müdüre baktı. Richard başıyla onay verirken heyecanlı görünüyordu ve yavasça kapıyı kitledi sadece. Pelinin kısa eteğini beline kadar sıyırıp altındaki tangasını sertçe çekiştirerek kenara çekti. Mayosunu indirmeden ustaca sikini çıkartıp amına dayadı ve sonra yavaşça girdi içine. Köküne kadar yerleştirdiğinde ikisi de yavaşça inledi. Sarmaş dolaş öpüşüyorlardı o an ve Leo’nun elleri tişörtünün içine girmiş memesini avuçlamıştı. Vurmaya başladı sonra. Her vurduğunda Pelin geriye gidecek gibi oluyordu ama genç hayranı ona sımsıkı yapışmıştı. Müdürle beraber ayakta bu tutku dolu sexi izliyorduk birşey demeden. Bir anda olmuştu herşey. Leo sert sert köküne kadar sokup çıkartıyordu. Hızlanmaya başladı sonra. Pelin kucağındaydı o an nerdeyse. Bacaklarını iyice dolamıştı oğlana. Masaya iyice yatırdı onu Leo. Masadaki kalemlik, bazı dosyalar, kağıtlar alan yere düşmeye başlamıştı o hızlanırken.

“ Muhteşem bir kadına sahipsin Burak. Hayatım boyunca böyle bir şeyi bir daha görebileceğimi sanmıyorum. Leo belli ki buranın yıldızı olacak ve biraz yatırımı hak ediyor. Hem erkekte hem kadında bu performansı yakalaması çok güzel ki herhangi birşey de kullanmadı. Of bak sanırım anal sex yapacaklar “ derken müdür kıpır kıpırdı.

Leo gerçekten de Pelin’in amından çıkarmış ve karımı ters çevirmişti masada. İyice ıslanmış sikine sadece tükürerek Pelin’in dünden de hazır olan arka deliğine yaslamıştı. Mantar gibi kafası zorlukla içine girerken Pelin de çığlığı basmıştı. Bir anda bastırdı ve soktu götüne. Pelin de o an acı ve zevkle inledi. Sikmeye başladı götünü. Sokup çıkardıkça inliyordu zevkten ve öğrendiği 3-5 kelime türkçe ve ingilizceyi yunancayla karıştırıp söylüyordu kendinden geçmişçesine. İki eliyle belinden tutmuştu ve biz sadece hızlı hızlı ileri geri yapan kalçasını görebiliyorduk. Masa zangır zangır sallanıyordu artık. Pelin o bilindik kısa orgazm çığlıklarını atarken Leo da gömdü içine iyice. Hafifçe inlerken kalçalarının hareketinden döllerini boşalttığını anlamıştık. Bir süre durup bekledi Pelin’in kıçına yapışık halde ve sonra ayrılıp sikini mayosuna geri soktuğunda hemen müdüre baktı merakla. Richard baş parmağını kaldırıp tebrik edince de sırıttı hemen serseri. Pelin de toplamıştı kendini ve biraz mahçup bir şekilde özür diledi müdürden. Elini öptü karımın ve muhteşemdin dedi sadece. Kendi özel banyosuna yönlendirdi onu. Pelin içerideyken de kıpır kıpırdı.

Bana birşey söylemek istiyor gibiydi. Sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve bu akşam için odasına davet etti bizi. Ancak gerçekten fazla gelmişti bu 3 gün bize. Kibarca, onu kırmadan seneye yaparız diye söz verdim. Pelin çıktığında ona da anlattım bunu. Ne de olsa kraliçenin belki başka fikri vardı. Çok hoşuna gitti bu durum. Gidip müdüre sarıldı ve ufak bir öpücük kondurdu dudağına. Seneye söz dedi o da. İstediğimiz gibi dinlenebileceğimiz bazı adaların ve otellerin de tavsiyesini aldık sonra ondan. Yat bizi Yunanistana yakın bir adaya bırakacaktı.

Ve böylece ayrıldık rüyalar adasından

( Gelecek bölüm: Bir Cuckold Karısı Olmak )

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32